#BackToBlogging, baby! SuperBlog 2025, ediția 31

Am o glumă tare simpatică cu care mă mai justific din când în când: everything is a sign if you're crazy enough. În primăvară mă înscrisesem la prima mea ediție Spring SuperBlog dintr-un impuls de moment. Iar acum s-au aliniat din nou stelele pentru a doua mea participare: mă înscriu chiar în ziua în care sărbătoresc doi ani de când alerg.

Long time no blog, vorba poetului”, pentru că... viață, vară și vacanță. Deci mă gândeam oricum să revin la scrisul pe blog. A venit toamna, a început școala, începem să ne liniștim puțin, facem planuri, ne organizăm. SuperBlog a fost pentru mine o provocare inedită la creativitate și un exercițiu de consecvență și disciplină. Iar în acest moment simt că este exact ce am nevoie.

Așa că toate semnele m-au adus aici. Bine m-am regăsit acasă, pe blog! ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *